VW GOLF III Van (1H1) 1.8 - Brzdový třmen od 8/1991 do 7/1995, 1781 ccm, 55 kW, 75 hp, AAM, Schránky/šikmá záď
| Hmotnost [kg] | 2,13 kg |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 521302 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,13 kg |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 521301 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Kelsey Hayes |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 214712 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 232 mm |
| párová čísla výrobku | 2147292 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 232 mm |
| párová čísla výrobku | 2147291 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| párová čísla výrobku | 214784 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/1995 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 239 mm |
| párová čísla výrobku | 214783 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost