CITROËN C5 AIRCROSS (A_) 1.6 Hybrid 225 (A45GFR) - Brzdový třmen od 4/2020, 1598 ccm, 165 kW, 224 hp, DGZ (EP6FADTXHP), DGZ (EP6FADTXHPD), SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 290 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,52 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | 630592 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 304 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Continental |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy bez seř.element.pro el.ruční park.brzdu |
| Materiál | Litina |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 46,2 mm |
| párová čísla výrobku | 0 204 794 829 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1609897280 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | CBI/BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1608999580 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | CBI/BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 77363686 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 290 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 290 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 304 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Continental |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 290 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 304 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Continental |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 42 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro OE číslo | 77363686 |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 290 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,65 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV474 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 290 mm |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,32 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV477 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,1 kg |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| párová čísla výrobku | 420252 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost