FIAT DUCATO autobus (250_) 180 Multijet 2,3 D - Brzdový třmen od 5/2019, 2287 ccm, 130 kW, 177 hp, F1AGL4111, autobus
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Bosch(f) |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 44/48 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | BREMBO |
| typ brzdového kotouče | 008 |
| Typ brzdového třmenu | 005 |
| Typ brzdového třmenu | 007 |
| Materiál | 010 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 46 mm |
| Průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 46 mm |
| Průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 46 mm |
| Průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 46 mm |
| Průměr 2 [mm] | 52 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2019 |
|---|---|
| pro OE číslo | 77364046 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 81 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 613 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 304 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 73,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 613 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 301 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 77,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 613 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 303 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 73,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 613 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 301 |
| Průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 77,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 613 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 303 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | Šestistupňová mechanická převodovka |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | BREMBO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| párová čísla výrobku | 2119146 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
| Průměr pístu [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2119148 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2119147 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost