MERCEDES-BENZ VITO Krabice (W638) 108 CDI 2.2 (638.094) - Brzdový třmen od 3/1999 do 7/2003, 2148 ccm, 60 kW, 82 hp, OM 611.980, Krabice
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | BHN643E |
| Průměr pístu [mm] | 33 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 83BB2B107BA |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 9,6 mm piston collar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6384230498 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2D0615123 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 14206283 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 14206483 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2D0698471 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | BASIC KIT |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost