CITROËN C8 Van (EA_, EB_) 3.0 (EBXFWF, EAXFWF) - Brzdový třmen od 11/2003 do 10/2007, 2946 ccm, 150 kW, 204 hp, XFX (ES9J4S), Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401Q2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8E0615423 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2006 |
|---|---|
| Kód motoru | XFW<ES9J4S> |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 58 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 601 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 367 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2006 |
|---|---|
| Kód motoru | XFW<ES9J4S> |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 58 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 601 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 367 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/44 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/44 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,253 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 181188 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,253 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 181187 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401Q2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Průměr 2 [mm] | 44 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 529452 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 529451 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
| pro OE číslo | 4401C8 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Kvalita, jakost | Remanufactured |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,725 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,45 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,49 kg |
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Počet válců | 1 |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 010 |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Průměr 1 [mm] | 38 mm |
| Závit spojky | M10X1 |
| Materiál | 057 |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Litina |
| Materiál | ocel |
| Materiál | Ocelová litina |
| Materiál | šedá litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Brzdový systém | GIRLING-LUCAS-TRW |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Brzdový systém | TRW |
| Průměr válcového pístu [mm] | 38 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez držáku |
| Číslo technické informace | AC8377 |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 272 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 38 mm |
| Rozměr závitu 1 | M10X1 |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
| verze | IAM |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| nový díl | Ano |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 90 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 2119112 |
| párová čísla výrobku | 23SKV544 |
| párová čísla výrobku | 4261800 |
| párová čísla výrobku | 53012119112 |
| párová čísla výrobku | 6250580 |
| párová čísla výrobku | 6260580 |
| párová čísla výrobku | 6500045 |
| párová čísla výrobku | 87-0681 |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 383-781 |
| párová čísla výrobku | 9290742 |
| párová čísla výrobku | 9298166 |
| párová čísla výrobku | BC-1067R |
| párová čísla výrobku | CAL175RJM |
| párová čísla výrobku | F 61 217 |
| párová čísla výrobku | FCL694381 |
| párová čísla výrobku | JBC0374 |
| párová čísla výrobku | RX389872A0 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
| Průměr pístu 1 [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost