TOYOTA VERSO VAN (_R2_) D4d (AUR20) - Brzdový třmen od 11/2012 do 8/2018, 1998 ccm, 91 kW, 124 hp, 1AD-FTV, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | CBI |
| Brzdový systém | Motorcraft |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 47,5 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 181 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 297 mm |
| párová čísla výrobku | 2145251 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4773005070 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | C2S12636 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | Motorcraft |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,76 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 176 mm |
| párová čísla výrobku | 630352 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,76 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 176 mm |
| párová čísla výrobku | 630351 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost