FIAT DUCATO Krabice (230_) 2.5 TDI 4x4 - Brzdový třmen od 5/1998 do 4/2002, 2500 ccm, 85 kW, 116 hp, 8140.47, Krabice
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401F2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4427C8 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 45/48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 444877 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/48 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 45/48 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| Průměr v mm | 46 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-745 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 16 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-886 |
| Průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-989 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Ducato 18 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV143E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Typ vozidla | Ducato 18 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV142E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2001 |
|---|---|
| Typ vozidla | Ducato 14 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | 520382 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost