CITROËN JUMPER I valník/podvozek (230) 1.9 TD - Brzdový třmen od 3/1994 do 4/2002, 1905 ccm, 66 kW, 90 hp, DHX (XUD9BTF), DHX (XUD9TF), valník/podvozek
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 2 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | 520382 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 16206254 |
| montovaná strana | přední osa |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| pro číslo výrobku | 343221 |
| Brzdový systém | BREMBO |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 44/48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV139E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV140E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 44/48 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BREMBO |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 002 |
| Průměr 1 [mm] | 44 mm |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Lucas |
| Vnitřní průměr [mm] | 72,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 606 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 163 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 02/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Užitková hmotnost [kg] | 1800 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Průměr 2 [mm] | 48 mm |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Lucas |
| Vnitřní průměr [mm] | 72,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 606 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 163 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Číslo produkce do | 16206253 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| párová čísla výrobku | 211966 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Omezení výrobce | BREMBO |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV704E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 44 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Omezení výrobce | BREMBO |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV703E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 44 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0868 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0867 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4427C8 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 45/48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost