AUDI Q3 (F3B) 40 TDI quattro - Brzdový třmen od 11/2020, 1968 ccm, 147 kW, 200 hp, DTUA, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE / TEVES |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Brzdový systém | ATE / TEVES |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2044212381 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Trw |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8V0615123 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3C0615123 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8V0615423A |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | ContiTeves |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | ContiTeves |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 340 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 340 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost