BMW 1 (F21) 120 d - Brzdový třmen od 3/2015 do 6/2019, 1995 ccm, 151 kW, 205 hp, B47 D20 A, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2019 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Brzdové zařízení | pro vozidla bez Performance brzdy |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 60 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 574 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 211537 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34116850643 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34116850969 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34116850931 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34216850857 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost