NISSAN JUKE (F16_) 1.6 Hybrid - Brzdový třmen od 8/2019, 1598 ccm, 105 kW, 143 hp, HR16DE, SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 579 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | TRW |
| Vnitřní průměr [mm] | 42 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 579 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2022 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 410018218R |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro OE číslo | 0004232381 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro OE číslo | 440019012R |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ate |
| verze | HARD BOOT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0698471B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | BASIC KIT |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2022 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1K0698471B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | BASIC KIT |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,394 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 186225 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,394 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 186224 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2022 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 8 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-859 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,38 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | 430692 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost