SUZUKI S-CROSS 1.5 Hybrid AllGrip (AKK415) - Brzdový třmen od 1/2022, 1462 ccm, 85 kW, 116 hp, K15C, SUV
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | nahoře |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | TOKICO |
| párová čísla výrobku | 344962 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Omezení výrobce | TOKICO |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 259 mm |
| párová čísla výrobku | 215270 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní náprava nahoře |
| Omezení výrobce | TOKICO |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 259 mm |
| párová čísla výrobku | 215269 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX778E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | TOKICO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5540268L0199 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | TOKICO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5540268L00 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | TOKICO |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Tokico |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TOKICO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 131-04-779 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,98 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TOKICO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| párová čísla výrobku | 740571 |
| Průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Tokico |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost