SUBARU IMPREZA limuzína (GD) 2.0 i AWD (GD9) - Brzdový třmen od 12/2000 do 6/2009, 1994 ccm, 92 kW, 125 hp, EJ201, limuzína
| pro OE číslo | AY620-NS025 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | BASIC PARTS |
| verze | WITH GUIDE BOOTS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,75 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | TOKICO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV442 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 43 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Tokico |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TOKICO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 293 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-344 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TOKICO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 293 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-343 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,64 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,79 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 164 mm |
| párová čísla výrobku | 720062 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,79 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 164 mm |
| párová čísla výrobku | 720061 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2002 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,75 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TOKICO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | 730232 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost