OPEL MOVANO A autobus (X70) 2.5 DTi (JD) - Brzdový třmen od 10/2003 do 8/2006, 2463 ccm, 73 kW, 99 hp, G9U 754, autobus
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 615 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 260 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Bosch |
| Vnitřní průměr [mm] | 52 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 615 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 260 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| párová čísla výrobku | 343091 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 305 mm |
| párová čísla výrobku | 2136135 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4Y000001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 659 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 484 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4Y000001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 66 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 659 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 484 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 305 mm |
| párová čísla výrobku | 2136136 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| pro průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 42 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Bosch |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 45 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,12 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 178085 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
Dostupnost