CITROËN XSARA (N1) 1.6 16V - Brzdový třmen od 9/2000 do 3/2005, 1587 ccm, 80 kW, 109 hp, NFU (TU5JP4), Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy z litiny |
| Brzdový systém | BOSCH |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 442 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy z litiny |
| Brzdový systém | BOSCH |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 631 441 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7074026 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701208332 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 735455837 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 444874 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 13 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 41124AX625 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77362746 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost