FIAT DOBLO velkoprostorová limuzína (119_, 223_) 1.2 (223AXA1A) - Brzdový třmen od 3/2001, 1242 ccm, 48 kW, 65 hp, 223 A5.000, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0112 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0111 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 284 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 162 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0398 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 284 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 162 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0397 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 257 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 148 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0440 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2005 |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 257 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 148 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0439 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46468090 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 125 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost