TOYOTA YARIS VERSO (_P2_) 1.4 D-4D (NLP20_, NLP22_) - Brzdový třmen od 9/2000 do 9/2005, 1364 ccm, 55 kW, 75 hp, 1ND-TV, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Brzdový systém | Aisin |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Aisin |
| Vnitřní průměr [mm] | 58 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 638 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 211 |
| Průměr pístu [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Aisin |
| Vnitřní průměr [mm] | 58 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 638 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 211 |
| Průměr pístu [mm] | 51 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | ADVICS |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Omezení výrobce | SUMITOMO |
| Délka čepu [mm] | 64,7 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | KIT WITH PISTON |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Brzdový systém | AISIN |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | KELSEY-HAYES |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 51 mm |
| Brzdový systém | Aisin |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Brzdový systém | Sumitomo |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | Yaris Verso |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 103 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV254 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 32 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Typ vozidla | Yaris Verso |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,2 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 9 mm |
| Brzdový systém | SUMITOMO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 103 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 42SKV253 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 32 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/2001 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Aisin |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 51 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost