MITSUBISHI GALANT VIII (EA_) 2.4 GDI (EA3A) - Brzdový třmen od 9/2000 do 10/2004, 2351 ccm, 106 kW, 144 hp, 4G64 (GDI), limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2003 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | F 54 039 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2003 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 262 mm |
| párová čísla výrobku | 213028 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2003 |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 262 mm |
| párová čísla výrobku | 213027 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Délka čepu [mm] | 72 mm |
| Délka čepu [mm] | 72,4 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | T0063361X |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 43 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | MR527670 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1605940 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2001 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 05/2003 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV922 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost