MITSUBISHI SPACE WAGON (N9_W, N8_W) 2.0 - Brzdový třmen od 10/1998 do 12/2004, 1997 ccm, 98 kW, 133 hp, 4G63 (SOHC 16V), velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Hmotnost [kg] | 3,74 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4400V0 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | AKE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1605940 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 185 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV442 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 43 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 185 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV441 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 43 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,48 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179789 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 293 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-306 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost