MERCEDES-BENZ VIANO (W639) 3.2 (639.713, 639.813, 639.815) - Brzdový třmen od 9/2003, 3199 ccm, 160 kW, 218 hp, M 112.951, autobus
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV708E |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHV707E |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0196 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 196 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0195 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0388 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 04/2007 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0387 |
| Průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0406 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0405 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,86 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,92 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 28 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6394200283 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost