HYUNDAI ELANTRA III (XD) 1.6 - Brzdový třmen od 5/2003 do 7/2006, 1599 ccm, 77 kW, 105 hp, G4ED, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | NISSIN / LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | NISSIN/LUCAS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5818038A00 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | MAN / TOK / NIS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 582102F300 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | MAN/TOK /NIS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 582102F200 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 582302F200 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 581101W050 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 581102D600 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 58480C8A00 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | MANDO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Mando |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost