MAZDA 3 (BK) 1.6 DI Turbo - Brzdový třmen od 6/2004 do 6/2009, 1560 ccm, 80 kW, 109 hp, Y601, Y603, Y605, Y642, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,41 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178759 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,41 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178758 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,41 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | ADBP450003 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,66 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Hliníková litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | ADBP450017 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1610900880 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-014 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-013 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 265 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-016 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 265 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-015 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 265 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,53 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | 429581 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,64 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | 430361 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,34 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | s mechanikou pro parkovací brzdu |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,41 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | ADBP450002 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | MAIN PARTS |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 382-681 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 382-671 |
Dostupnost