AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI - Brzdový třmen od 5/2004 do 5/2009, 3123 ccm, 188 kW, 255 hp, AUK, BKH, limuzína
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Brembo |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 347 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Průměr 1 [mm] | 57 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 026 |
| Materiál | 057 |
| Vybavení vozidla | 046 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 026 |
| Materiál | 057 |
| Vybavení vozidla | 046 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| typ brzdového kotouče | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 026 |
| Materiál | 057 |
| Vybavení vozidla | 046 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| typ brzdového kotouče | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 026 |
| Průměr 1 [mm] | 41 mm |
| Materiál | 057 |
| Vybavení vozidla | 046 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | 023 |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| typ brzdového kotouče | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 026 |
| Materiál | 057 |
| Vybavení vozidla | 046 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A0615123 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 75,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 070 |
| Průměr pístu [mm] | 56,93 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Hliník/šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 84 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 229 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Hliník/šedá litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 84 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 229 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| párová čísla výrobku | 2147332 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| párová čísla výrobku | 2147331 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost