VOLVO 940 II kombi (945) 2.0 Turbo - Brzdový třmen od 4/1996 do 10/1998, 1986 ccm, 114 kW, 155 hp, B 200 FT, kombi
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-3601.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3571-1708.5 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-3601.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3571-1707.5 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE-LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 272880 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | MAIN PARTS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 3530761 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0004209583 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | HARD BOOT |
Dostupnost
| pro OE číslo | 105263000000 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE-LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,57 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Brzdový systém | GIRLING |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 46SKV062 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost