FIAT SCUDO Krabice (270_, 272_) 2.0 D Multijet - Brzdový třmen od 7/2010 do 3/2016, 1997 ccm, 120 kW, 163 hp, RH02, RHH, Krabice
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24777 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 58 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 607 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 346 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24777 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 58 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 607 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 346 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS998E |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS997E |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77363651 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401L0 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1296E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS1295E |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | BHS998 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| párová čísla výrobku | BHS997 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Alternativní sada opravy | YCB2000 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s gumovou manžetou |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 143 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0324 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 143 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0323 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 190 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0328 |
| Průměr pístu 1 [mm] | 45 mm |
| Průměr pístu 2 [mm] | 48 mm |
Dostupnost