VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 SDI - Brzdový třmen od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEY, AYQ, velkoprostorová limuzína
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5403.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5409.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-4301.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3541-1610.5 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5403.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5409.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 24.0101-4301.2 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3541-1609.5 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 9KT514501 |
| montovaná strana | přední osa |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 214712 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW202E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHW201E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0892 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0891 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 171698471B |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 9KT514501 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1996 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 9KT514501 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 13 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | 528692 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | 528691 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost