LAND ROVER RANGE ROVER III (L322) 4.2 4x4 - Brzdový třmen od 5/2005 do 8/2012, 4197 ccm, 291 kW, 396 hp, 428PS(AJV8), uzavřený terénní vůz
| Číslo podvozku (VIN) do | 5A999999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS697E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5A999999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| Omezení výrobce | ATE |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS696E |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6A000001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| párová čísla výrobku | BHU340E |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 5A999999 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 324 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 332 mm |
| párová čísla výrobku | 2115183 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6A000001 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 325 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 350 mm |
| párová čísla výrobku | 214098 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6A000001 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Speciální vozidlo | není určeno pro obrněná vozidla |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 325 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 350 mm |
| párová čísla výrobku | 214097 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6A000001 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Brzdové zařízení | pro vozidla se standardním brzdovým systémem |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| párová čísla výrobku | BHU341E |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 6 mm piston collar |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | LOCKHEED |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | LR005947 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 6 mm piston collar |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7L6615149A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost