VW GOLF III (1H1) 2.0 - Brzdový třmen od 11/1991 do 8/1997, 1984 ccm, 85 kW, 115 hp, 2E, ABA, ADC, ADY, AGG, AKR, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Mando |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV024 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV023 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 442773 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 54 mm |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/1996 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5409.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-5409.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0143.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8170-0306.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3541-8523.5 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 11354 |
|---|---|
| Rok výroby od | 07/1995 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | ATE |
| Vnitřní průměr [mm] | 78,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 603 |
| párová čísla výrobku | 0 986 473 924 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | ATE |
| Brzdy / jízdní dynamika | ne pro ABS |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ABS |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 214712 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 232 mm |
| párová čísla výrobku | 2147292 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Omezení výrobce | LUCAS |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 232 mm |
| párová čísla výrobku | 2147291 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| párová čísla výrobku | BDA267 |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | plný |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHN191E |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost