LAND ROVER RANGE ROVER SPORT I (L320) 4.2 4x4 - Brzdový třmen od 2/2005 do 3/2013, 4197 ccm, 287 kW, 390 hp, 428PS(AJV8), SUV
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| párová čísla výrobku | BHU340E |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 325 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 350 mm |
| párová čísla výrobku | 214098 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 325 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 350 mm |
| párová čísla výrobku | 214097 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 6A954281 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 6A954280 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Omezení výrobce | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | LUCAS-BREMSE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 7A000001 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV534 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 45 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 7A000001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 34SKV533 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 45 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,74 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 45SKV534 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost