VW GOLF V (1K1) 3.2 R32 4motion - Brzdový třmen od 11/2005 do 11/2008, 3189 ccm, 184 kW, 250 hp, BUB, CBRA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,81 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Hliníková litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 178963 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,81 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Hliníková litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 178962 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro kameru pro couvání |
| pro průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401Q2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77363651 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-400 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV622 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV621 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 68,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 607 |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 297 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| barva brzdového třmenu | modrá |
| párová čísla výrobku | BHS939 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | 421162 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 5,4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 104 mm |
| párová čísla výrobku | 421161 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 310 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,36 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,48 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0 698 671 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Brzdový systém | LUCAS-GIRLING / TRW |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
| Brzdový systém | LUCAS-GIRLING / TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Ate |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 41 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | MAIN PARTS |
Dostupnost