PEUGEOT 607 (9D, 9U) 2.2 16V - Brzdový třmen od 9/2005 do 6/2010, 2230 ccm, 120 kW, 163 hp, 3FY (EW12J4), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 30 mm |
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 40/45 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 144487 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 12 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 144486 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní náprava - oboustranné |
|---|---|
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost