OPEL SIGNUM Šikmá zadní část (Z03) 3.0 V6 CDTI (F48) - Brzdový třmen od 9/2005 do 12/2008, 2958 ccm, 135 kW, 184 hp, Z 30 DT, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Continental |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1223706 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1610900880 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 41085481 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 57 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 070 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 41085481 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 65,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 600 |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 486 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 41085481 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | hliník |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 57 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 070 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
|---|---|
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Akebono |
| Vnitřní průměr [mm] | 55 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 642 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 059 |
| Průměr pístu [mm] | 41,2 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 145 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0202 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 145 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0201 |
| Průměr pístu [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 103 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0696 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 103 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0695 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | ATE / TEVES |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 40 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4400X9 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | C2C27282 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost