NISSAN PATHFINDER III (R51) 4.0 4WD - Brzdový třmen od 9/2005, 3954 ccm, 198 kW, 269 hp, VQ40DE, SUV
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | KASCO |
| pro průměr pístu [mm] | 46 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NISSAN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 180 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1072 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NISSAN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 180 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1071 |
| Průměr pístu [mm] | 45 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | NISSAN |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | NIS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | NIS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | NIS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 44120-EA026 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 45 mm |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Nissan |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 45 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Nissan |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 18 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Nissan |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 28 mm |
| Průměr v mm | 45 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | NISSAN |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 18 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 129 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1362 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost