MAZDA 6 limuzína (GG) 2.3 MPS Turbo (GG3P) - Brzdový třmen od 12/2005 do 8/2007, 2261 ccm, 191 kW, 260 hp, L3-VDT, L3KG, limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Provedení pro zemi | Evropa |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | Nissan |
| Brzdový systém | Tokico |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | NBK |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0527 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,24 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 34 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
|---|---|
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77365615 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 16" WHEEL |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 440012F500 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TOKIKO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | LUCAS/TOKIKO |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | MAN / TOK / NIS |
Dostupnost
| pro OE číslo | GPZB2698ZA |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | MAN/TOK/NIS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 5540260J00 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | MAN / TOK / NIS |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Ate |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 58303-28A00 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 34 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 34 mm |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | Tokico |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Tokico |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11 mm |
| Průměr v mm | 34 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost