MITSUBISHI LANCER VII (CS_A, CT_A) EVO IX (CT9A) - Brzdový třmen od 1/2005 do 9/2007, 1997 ccm, 206 kW, 280 hp, 4G63 Turbo, limuzína
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 4517 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 4516 |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Délka čepu [mm] | 80,8 mm |
| Délka čepu [mm] | 83 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Délka čepu [mm] | 72 mm |
| Délka čepu [mm] | 72,4 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,3 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,47 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
| párová čísla výrobku | 721642 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,47 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
| párová čísla výrobku | 721641 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,77 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | 728411 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 26 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 276 mm |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,48 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | ADBP450130 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4400V0 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | AKE |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
| párová čísla výrobku | C450-47NEW |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 32 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
| párová čísla výrobku | C450-46NEW |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Průměr 1 [mm] | 60 mm |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 175 mm |
| párová čísla výrobku | C450-99NEW |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost