AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 FSI quattro - Brzdový třmen od 6/2006 do 3/2011, 4163 ccm, 257 kW, 350 hp, BVJ, limuzína
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 026 |
| Materiál | 057 |
| Vybavení vozidla | 046 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Průměr v mm | 41 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 026 |
| Materiál | 057 |
| Vybavení vozidla | 046 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4A0615123 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| párová čísla výrobku | 2147332 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| párová čísla výrobku | 2147331 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 330 mm |
| párová čísla výrobku | 2147375 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| párová čísla výrobku | 214790 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | zadní osa |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 282 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 288 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 312 mm |
| párová čísla výrobku | 214789 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Omezení výrobce | TRW |
| párová čísla výrobku | BDA1044 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Omezení výrobce | TRW |
| párová čísla výrobku | BDA1043 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Omezení výrobce | TRW |
| párová čísla výrobku | BDA605 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Omezení výrobce | TRW |
| párová čísla výrobku | BDA604 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Omezení výrobce | TRW |
| párová čísla výrobku | BDA607 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Omezení výrobce | TRW |
| párová čísla výrobku | BDA606 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 4F7032500 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotouč.brzdy s seř.element.pro elektr.ruční park.brzdy |
| Materiál | Litina |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s elektronickou ruční brzdou |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | BHT152E |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Alternativní sada opravy | YCB2000 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2006 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-7-032501 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 134 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0340 |
| Průměr pístu [mm] | 41 mm |
Dostupnost