FORD ESCORT V Turnier (ANL) 1.6 i 16V - Brzdový třmen od 9/1992 do 1/1995, 1597 ccm, 66 kW, 90 hp, L1E, kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BASIC KIT |
| Brzdový systém | TRW/BOSCH/BENDIX |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | BASIC KIT |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BASIC KIT |
| Brzdový systém | TRW/BOSCH/BENDIX |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Brzdový systém | LUCAS |
| verze | BASIC KIT |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1993 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Bendix |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1993 |
| Typ vozidla | Escort-Nomade |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| párová čísla výrobku | 144309 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Rok výroby od | 10/1993 |
| Typ vozidla | Escort-Nomade |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | BENDIX |
| párová čísla výrobku | 144308 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost