MITSUBISHI L400 autobus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.4 (PA4W) - Brzdový třmen od 5/1995 do 10/2002, 2351 ccm, 97 kW, 132 hp, 4G64 (16V), autobus
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | Plovoucí sedlo (2pístové) |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHS618E |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 254 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Alternativní sada opravy | J3285003 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3225024 |
Dostupnost
| pro OE číslo | T0063361X |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 43 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4400V0 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | AKE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,93 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 184 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV452 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 43 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 3,93 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 184 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 23SKV451 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 43 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | Akebono |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Průměr v mm | 43 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2001 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-238 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ABS |
| Hmotnost [kg] | 0,61 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,12 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 184 mm |
| párová čísla výrobku | 728102 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,12 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 184 mm |
| párová čísla výrobku | 728101 |
| Průměr pístu [mm] | 43 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
|---|---|
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost