CHRYSLER SEBRING kupé (FJ) 2.5 LE - Brzdový třmen od 5/1995 do 12/1996, 2497 ccm, 120 kW, 163 hp, EEB, kupé
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342205 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Průměr v mm | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 342199 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 342198 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 342205 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 342204 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342199 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Průměr v mm | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 342205 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Průměr v mm | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 342199 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 342198 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 342205 |
Dostupnost
| montovaná strana | na přední ose |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 24 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| párová čísla výrobku | 342204 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 213038 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 213037 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 164 mm |
| párová čísla výrobku | 729642 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,6 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 164 mm |
| párová čísla výrobku | 729641 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,96 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| párová čísla výrobku | 729681 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 83-0014 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 24 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| párová čísla výrobku | 82-0014 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 262 mm |
| párová čísla výrobku | 87-0337 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| typ brzdového kotouče | plný |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 262 mm |
| párová čísla výrobku | 86-0337 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost