MITSUBISHI OUTLANDER II (CW_W) 2.4 4WD (CW5W) - Brzdový třmen od 9/2007 do 11/2012, 2360 ccm, 125 kW, 170 hp, 4B12, SUV
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| párová čísla výrobku | BHN1147E |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 302 mm |
| párová čísla výrobku | BHN1146E |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX599E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 43 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | Akebono |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| Alternativní sada opravy | J3285001 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3215057 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 294 mm |
| párová čísla výrobku | 2130190 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| párová čísla výrobku | BHX600E |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 129 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0542 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 129 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0541 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2009 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0616 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2009 |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0615 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0658 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 130 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0657 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 174 mm |
| párová čísla výrobku | JBC1083 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | CVT-automatická převodovka (bezstupňová) |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 10 mm |
| Brzdový systém | AKEBONO |
Dostupnost