BMW 5 (E28) 524 td - Brzdový třmen od 9/1983 do 12/1987, 2443 ccm, 85 kW, 115 hp, M21 D24 (246TA), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1984 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1984 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1984 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1987 |
| montovaná strana | přední osa |
| Brzdový systém | ATE |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34111151581 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34211118170 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0K2403324Z |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | MAIN PARTS |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 33 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| Brzdový systém | Bendix |
| Brzdový systém | Mando |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Basic Parts |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/1984 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12,7 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/1984 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 08/1987 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost