SKODA FABIA II (542) 1.2 - Brzdový třmen od 1/2007 do 12/2014, 1198 ccm, 51 kW, 70 hp, BZG, CEVA, CGPA, CHTA, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | RX541421A0 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| barva brzdového třmenu | šedá |
| párová čísla výrobku | RX541321A0 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23524 |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,78 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 178099 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 23524 |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,78 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178098 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Omezení výrobce | ATE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s ochrannou krytkou |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BENDIX/BOSCH |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 256 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401Q2 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | MANDO/ATE |
| sada úplná | Ano |
| není pro šířku brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-024 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 280 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-023 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | ATE |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,25 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 159 mm |
| párová čísla výrobku | 520442 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE/BENDIX |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 48 mm |
Dostupnost