PEUGEOT 207 SW (WK_) 1.4 16V - Brzdový třmen od 6/2007 do 10/2013, 1397 ccm, 70 kW, 95 hp, 8FP (EP3C), 8FS (EP3), kombi
| TECDOC-číslo motoru | 45347 |
|---|---|
| pro organizační číslo od | 12138 |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ESP |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Hmotnost [kg] | 2,893 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179459 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 283 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 283 mm |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Bosch |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77363651 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4401L0 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | WITH MECHANISM |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 266 mm |
| párová čísla výrobku | 2119102 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 266 mm |
| párová čísla výrobku | 2119101 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 283 mm |
| párová čísla výrobku | 213748 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 283 mm |
| párová čísla výrobku | 213747 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 283 mm |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| párová čísla výrobku | BHW374E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 283 mm |
| Omezení výrobce | BOSCH |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Výměnný díl | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| párová čísla výrobku | BHW373E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| Doplňující výrobek/info 2 | s gumovou manžetou |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | BOSCH |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 26 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 162 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0451 |
| Průměr pístu [mm] | 53 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 283 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Brzdový systém | BOSCH |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 735455837 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7H8615424 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 77362746 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1J0615423B |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 41 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
Dostupnost