MAZDA 2 (DE_, DH_) 1.5 (DE5FS) - Brzdový třmen od 7/2007 do 6/2015, 1498 ccm, 76 kW, 103 hp, ZY-VE, ZY66, ZY84, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 31266 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 10/2014 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Mazda |
| Vnitřní průměr [mm] | 65 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 135 174 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| Alternativní sada opravy | J3290500 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3223045 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| Alternativní sada opravy | J3290500 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3213045 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | MAZDA |
| párová čísla výrobku | F 49 112 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Mazda |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | přední osa |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Mazda |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 6251092 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | 6251091 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 344533 |
| Brzdový systém | MAZDA |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| párová čísla výrobku | 344533 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| párová čísla výrobku | 344532 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | přední osa |
| pro číslo výrobku | 344533 |
| Brzdový systém | MAZDA |
| Průměr v mm | 54 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| párová čísla výrobku | 344533 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2007 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 11/2014 |
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 23 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| párová čísla výrobku | 344532 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | FORD |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | 2132138 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | FORD |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 258 mm |
| párová čísla výrobku | 2132137 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | FOMOCO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| párová čísla výrobku | BHW1040E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | FOMOCO |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 23 mm |
| párová čísla výrobku | BHW1039E |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Omezení výrobce | AKEBONO |
| Délka čepu [mm] | 76,5 mm |
Dostupnost