OPEL AGILA (B) (H08) 1.3 CDTI (F68) - Brzdový třmen od 4/2008 do 4/2010, 1248 ccm, 55 kW, 75 hp, D13A, Z 13 DTJ, Šikmá zadní část
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Omezení výrobce | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701208332 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| Omezení výrobce | TRW |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Vnitřní průměr [mm] | 67 mm |
| párová čísla výrobku | 0 986 134 325 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Alternativní sada opravy | J3288000 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Číslo výrobku doporučeného speciálního nářadí | J9300000 |
| párová čísla výrobku | J3228013 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Alternativní sada opravy | J3288000 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | J3218013 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 252 mm |
| párová čísla výrobku | 215244 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | TRW |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 252 mm |
| párová čísla výrobku | 215243 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0352 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0351 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7701208332 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | LUCAS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 4706756 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BOSCH |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 48 mm |
| Brzdový systém | BENDIX-BOSCH |
| verze | MAIN PARTS |
| specifikace | Piezas principales |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,85 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 20 mm |
| Brzdový systém | TRW |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 144 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 50SKV492 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 54 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost