VW TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7) 5.0 R50 TDI - Brzdový třmen od 8/2007 do 5/2010, 4921 ccm, 257 kW, 350 hp, CBWA, SUV
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 29,5 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 308 mm |
| párová čísla výrobku | 2147246 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | na přední ose |
| montovaná strana | pravá přední náprava |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 29,5 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 308 mm |
| párová čísla výrobku | 2147245 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 308 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | BREMBO |
| pro průměr pístu [mm] | 44 mm |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Omezení výrobce | ATE / TEVES |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7H0615123 |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| průměr 1/průměr 2 [mm] | 28/30 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7L6 615 123J |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Průměr 3 [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7H8615424 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (2pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 30 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7L6615149A |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 46 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 7L6615123S |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 36 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr 1 [mm] | 30 mm |
| Průměr 3 [mm] | 38 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost