PEUGEOT 405 II (4B) 2.0 - Brzdový třmen od 8/1992 do 10/1995, 1998 ccm, 89 kW, 121 hp, RFX (XU10J2), limuzína
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 54 mm |
| Brzdový systém | Girling |
| Brzdový systém | Lucas |
| Brzdový systém | TRW |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20,4 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE/LUCAS |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 20,4 mm |
| Průměr v mm | 54 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,56 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 520152 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,56 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 118 mm |
| párová čísla výrobku | 520151 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,49 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,32 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | LUCAS/TRW |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 383-301 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | TRW |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 383-291 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 389-761 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Průměr díry [mm] | 54 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 389-751 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| párová čísla výrobku | 24.3384-1606.5 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1992 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Lucas / TRW |
| párová čísla výrobku | 24.3384-1605.5 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Třmen kotoučové brzdy s integrovanou ruční brzdou |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Girling |
| Vnitřní průměr [mm] | 55,5 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 601 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 666 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| typ brzdového kotouče | vnitřně větráno |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | Litina |
| Výměnný díl | Ano |
| Brzdový systém | Girling |
| Vnitřní průměr [mm] | 69 mm |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 1 987 470 601 |
| párová čísla výrobku | 0 986 474 691 |
| Průměr pístu [mm] | 54 mm |
Dostupnost