BMW 5 (E34) 525 tds - Brzdový třmen od 9/1991 do 8/1995, 2497 ccm, 105 kW, 143 hp, M51 D25 (256T1), limuzína
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,21 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9,9 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 76 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV164 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,24 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9,9 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 76 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 55SKV163 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 12 mm |
| Průměr v mm | 60 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 38 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 83BB2B107BA |
|---|---|
| montovaná strana | přední osa |
| Průměr v mm | 60 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | 9,6 mm piston collar |
Dostupnost
| pro OE číslo | 34211158578 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 40 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Průměr v mm | 38 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,38 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 11,8 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 94 mm |
| párová čísla výrobku | 429892 |
| Průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 60 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez pístu |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,37 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 9,9 mm |
| pro průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 382-641 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 38 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 382-631 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 2 |
| Množství | 1 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s vodicím kolíkem |
| Brzdový systém | ATE |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vodicí objímkou |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0101-5402.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.0441-3803.2 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8116-0066.1 |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | 11.8171-0008.1 |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 11.3381-8504.2 |
| Průměr pístu [mm] | 38 mm |
Dostupnost