MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458) - Brzdový třmen od 4/2008 do 1/2012, 3498 ccm, 232 kW, 316 hp, M 272.968, Kabriolet
| Konstrukční rok do | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | ATE |
| MAPP-kód k dispozici | Ano |
| párová čísla výrobku | 24.3426-9992.5 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | Brembo |
| verze | Kit+Piston |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| montovaná strana | na přední ose |
| Omezení výrobce | ATE |
| typ brzdového kotouče | větráno |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Typ brzdového třmenu | plovoucí sedlo |
| Materiál | hliník |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| pro průměr brzdového kotouče [mm] | 300 mm |
| párová čísla výrobku | 2133200 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
|---|---|
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0144 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | hliník |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| párová čísla výrobku | JBC0143 |
| Průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | ATE |
| pro průměr pístu [mm] | 42 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Brzdový systém | BREMBO |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0024202583 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0044203983 |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 44 mm |
| Brzdový systém | BREMBO |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Průměr v mm | 42 mm |
| Brzdový systém | ATE (Teves) |
| verze | Kit+Piston+GuidePins |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV072 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,5 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Síla brzdového kotouče [mm] | 22 mm |
| Brzdový systém | ATE |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 83 mm |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 44SKV071 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 42 mm |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 42 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (4pístový) |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez sportpaketu |
| Brzdový systém | Brembo |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 32 mm |
| Průměr v mm | 44 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | ATE |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 22 mm |
| Průměr v mm | 42 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost