MAZDA 6 kombi (GH) 2.0 MZR (GHEFW, GH10F) - Brzdový třmen od 12/2007 do 7/2013, 1999 ccm, 108 kW, 147 hp, LF-VE, LF17, kombi
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,9 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178243 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 179447 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,3 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| párová čísla výrobku | 179446 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-032 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-031 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| Omezení výrobce | AKEBONO |
|---|---|
| Průměr v mm | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | 001 |
| Typ brzdového třmenu | 010 |
| Materiál | 057 |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | MAZDA |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-580 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | MAZDA |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| nový díl | Ano |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | 131-04-579 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Brzdový systém | Mazda |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Průměr v mm | 57 mm |
| tlumič pérování osy | 2 |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,5 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s pístem |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | 721982 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Počet koncovek | 1 |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 160 mm |
| párová čísla výrobku | 721981 |
| Průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,61 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,611 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 132 mm |
| párová čísla výrobku | 726082 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,61 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,611 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | šedá litina |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 10 mm |
| Vzdálenost upevňovacích otvorů [mm] | 132 mm |
| párová čísla výrobku | 726081 |
| Průměr pístu [mm] | 35 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| Brzdový systém | AKEBONO |
| pro průměr pístu [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,9 kg |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Materiál | Litina |
| nový díl | Ano |
| párová čísla výrobku | 178244 |
| Průměr pístu brzdového třmene [mm] | 57 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Průměr v mm | 57 mm |
| Brzdový systém | MAZDA |
| verze | PISTON KIT+GUIDEPINS |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Akebono |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 381-761 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 35 mm |
| Typ brzdového třmenu | pěstní typ sedla |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Akebono |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 381-751 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Průměr díry [mm] | 57 mm |
| Typ brzdového třmenu | Brzdový třmen (1pístový) |
| Výměnný díl | Ano |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku |
| Brzdový systém | Mazda |
| pro šířku brzdových kotoučů [mm] | 25 mm |
| párová čísla výrobku | 8AC 355 395-561 |
Dostupnost